sigma-logo-khardali
دسته بندی ها
زیلوت 1

زیلوت برند معتبر در حوزه تولیدات لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر در چین است.یک شرکت با تکنولوژی بالا و جدید  که تلاش می کند تا محصولات دیجیتال را توسعه دهد. این شرکت در اکتبر 2005 تاسیس شد و با مدل کسب و کار منحصر به فرد خود ، به طور مداوم در حال تولید محصولات جدید برای پاسخگویی به نیاز بازار دیجیتال است. زیلوت این ماموریت اصلی شرکت را در قبال احترام به مشتری و با استفاده از دانش روز به انجام می رساند. این شرکت در حال پیشروی و توسعه است و روند توسعه بازار دیجیتال را نیز دنبال می کند و تعداد زیادی از محصولات دیجیتال محبوب را تولیدکرده است. ارتباطات مکرر و همکاری عمیق با برخی از شرکت تولید تراشه در خارج از کشور چین  و موسسات تحقیقاتی علمی در چین برای سالهای زیادی باعث تولید محصولات منحصر به فرد در این شرکت شده است محصولاتی چون : اسپیکر ،هدفن،هندزفری و گجت های کاربردی .

زیلوت 2

این کمپانی تمام مراحل طراحی و ساخت را توسط گروه مهندسی خود به صورت انحصاری انجام می دهد که این سبک از کار این برند را در کنار برند هایی بزرگی که به این شیوه کار می کنند قرار می دهد برندهایی چون JBL ,Haman Kardon کسانی که تجربه استفاده از این محصول را داشتند همگی اقرار به کیفیت مطلوب محصولات زیلوت نموده اند.

زیلوت 2

خطوط تولید و مونتاژ محصولات با کنترل های سختگیرانه توسط گروه های کنترل کیفیت رصد و کنترل  می شود تمام این سختگیری ها باعث می شود محصولات این کمپانی بدون مشکل و در بالاترین سطح از کیفیت به دست مصرف کنندگان برسد.

محصولات این شرکت فروش خوبی در آمریکا و اروپا داشته و رنک فروش بالایی در سایت آمازون نیز به خود اختصاص داده است.

مجموعه رادوین در سال 1399 موفق به گرفتن نمایندگی انحصاری این برند در ایران برای فروش و خدمات پس فروشمحصولات این شرکت شده است و در حال حاضر محصولات زیلوت با گارانتی رادوین توسط این مجموعه در ایران به فروش می رسد.محصولات زیلوت را تنها با گارانتی رادوین خریداری نمایید.

zealot certificate
2zealot certificate

ویدئو معرفی مجموعه رادوین به عنوان نمایندگی انحصاری زیلوت در ایران

0