sigma-logo-khardali
دسته بندی ها

تیم ما جوان و البته با تجربه است ادغام این  2 خصوصیت ، عامل اصلی برای موفقیت مجموعه ما بوده است تلفیق تجربه و نیروی قوی جوانی و همچنین حضور در بازارهای بین الملل که نه تنها باعث پختگی در تصمیمات و انتخاب های موثر تیم شده بلکه پل ارتباطی جدیدی برای کاهش فرایند های خرید و فروش محصولات ایجاد کرده است.

گروه رادوین از سال 1380 رسما وارد بازار موبایل و لوازم جانبی در ایران شد. راه اندازی فروشگاههای  موثر در تامین لوازم جانبی باکیفیت در بازار لوازم جانبی و تلفن همراه و منجر شدن به حضور  نمایندگی برندهای معتبر در ایران و همچنین حضور 15 ساله در کشور چین و کسب تجربه در خرید ، صادرات و واردات کالا  باعث شد هم اکنون گروه رادوین با 3 شرکت وابسته و زیر مجموعه با قدرت در مسیر توسعه خدمات خود قدم بردارد تا بیش از قبل اقدام به رفع نیازهای وجود در بازار موبایل و لوازم جانبی نماید.

رسیدگی به خدمات مورد نیاز کلیه تجار در خصوص حمل بار و ترخیص کالا برای تمامی گروه های کالایی از سال 1390 در دستور کار گروه رادوین قرار گرفت و اکنون پس از 9 سال تجربه در این خصوص موفق به کسب رضایت مشتریان خود در این حوزه شده است.

حمل بار هوایی و دریایی

تمام تلاش ما به کارگیری فن آوری های نوین و ایده های خلاقانه جهت تسریع و بهبود کیفیت در ارایه خدمات گروه رادوین می باشد.گروه توسعه و تحقیق رادوین از سال 1395 با بررسی کامل بازارهای ایران ُ چین ُ دبی اقدام به ارایه طرح های کسب و کار کارآمد در حوزه های مختلف کاری خود نموده است که منجر به ارایه خدمت بهتر و با کیفیت تر به مشتریان عزیز شده است.

0